До 20.08.21 приймаємо замовлення на
імпорт продукції. В Україні - 3.09.21.
УТОЧНІТЬ ДЕТАЛІ У МЕНЕДЖЕРА

Відділ оптових і роздрібних продажів

kyivstar+380 68 255-67-67    mts+380 95 668-00-69

skype info.olivka      gmail info.olivka@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок Ватутіна, 9

Роблячи покупки на нашому віртуальному порталі Ви залишаєте деякі персональні дані для зв'язку та підтримування майбутніх відносин. Серед цих даних є мобільний телефон, ПІБ, точну адресу доставки, спосіб оплати і іноді поштову електронну скриньку. Надаючи цю особисту інформацію Ви даєте свою згоду з Політикою конфіденційності та обробки даних докладніше про які можна прочитати на сторінці «Політика конфіденційності».

Використовуючи наш портал є підтвердженням Вашої згоди на розсилку інтернет магазину Оливка одним із зазначених способів: смс або повідомлення по e-mail. Перед використанням ресурсу важливо ознайомитися з даною сторінкою, а також з Політиками відповідальності і конфіденційності. Якщо Ви приступили до роботи і не ознайомилися з рекомендованими даними - вся відповідальність за подальшу роботу повністю лягає на Вас.

Розсилка компанії потрібна для того, щоб:

  • Зв'язатись з вами по питанню Ваших покупок або зміни роботи ресурсу.
  • Інформувати про надходження нових товарів, про актуальні і майбутні акції
  • Сповіщати про зміни, пов'язані з Політиками інтернет-магазину, місця розташування, умов доставки і оплати.

Розсилка новин інтернет магазину Оливка відбувається тоді, коли ми отримуємо в продаж нові товари або робимо розпродаж існуючих. Це допоможе Вам завжди бути в курсі подій і робити вигідні покупки.

За Вашим бажанням, ви в будь-який момент можете відмовитися від розсилки зв'язавшись з нами по телефону або за допомогою спеціальної активного посилання в кожному з автоматичних листів.

Використовуючи цей інтернет-магазин Ви погоджуєтеся на розголошення особистих даних в таких випадках:

  • Особисту угоду. Перш, ніж передати Ваші дані третім особам ми відправимо Вам відповідний запит для отримання дозволу.
  • Для ведення робіт від імені нашого інтернет-магазину. У такому випадку дані використовуються для надання послуг пошуку клієнтів, реклами імпортних товарів, підтримки бізнес партнерів. Всі ці моменти вказуються в договорі між нами і третіми особами.
  • Підприємствам дочірнім або тим, з якими співпрацює компанія «Оливка», в яких велика частина акцій (не менше 50%) належать компанії «Оливка».
  • У разі зміни керівництва компанії або передачі наших активів. У разі продажу активів підприємства іншій фірмі, всі особисті дані користувачів також передаються новому власнику. За тридцять днів до дня передачі Вам буде відправлено повідомлення з усією інформацією.
  • Органам правоохоронні згідно з відповідним запитом. У такому випадку дані передаються без вашої згоди.

Ваша особиста інформація може бути змінена або видалена по першому запиту. Для цього потрібно зв'язатися з нами або залишити відгук у вікні зі зворотним зв'язком. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами і посприяємо в захисті персональної інформації.

Якщо Ви відмовляєтеся від розсилки, то не зможете більше отримувати від нас оповіщення про акції, нові товари або зміни в роботі онлайн магазину. Такий крок не дасть нам можливість надавати Вам послуги в повному обсязі.

Вкажіть Ваші контакти

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form