До 28.01.22 приймаємо замовлення на
імпорт продукції. В Україні - 11.02.22.
УТОЧНІТЬ ДЕТАЛІ У МЕНЕДЖЕРА

Відділ оптових і роздрібних продажів

kyivstar+380 68 255-67-67    mts+380 95 668-00-69

skype info.olivka      gmail info.olivka@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок Ватутіна, 9

Компанія «АгроЛайф Волинь» – єдиний в Україні офіційний імпортер італійських продуктів торгової марки «Goccia D'Oro», найбільшого європейського виробника приправ, соусів і оливкової олії з 1929 року.

Виробництво «Goccia D'Oro» розташоване в невеликій комуні Baldissero D'Alba на північному заході Середземного моря Республіки Італія.

Завдяки самостійно вирощеній сировині і власним виробничим потужностям оливкова олія, соуси і приправи цієї торгової марки цінуються дуже високою якістю і відповідають всім європейським сертифікатам якості ISO 9001, GMP, QC, IFS, BRC, FDA.

Завдяки тому, що наша компанія продає оригінальну продукцію ТМ «Goccia D'Oro» офіційно і без посередників, наші клієнти отримують можливість:

- купити якісні італійські продукти за дуже вигідними цінами;

- готувати їжу з сертифікованими продуктами харчування європейської якості.

- вже завтра отримати своє замовлення в відділенні служби доставки.

- купити Улюблені італійські соуси, приправи та оливкову олію Оптом і в роздріб не виходячи з дому.

Компанія «Агролайф Волинь» поставляє продукцію ТМ «Goccia D'Oro» в ресторани та заклади громадського харчування, гіпермаркети і невеликі продовольчі магазини, тому ми завжди раді взаємовигідній співпраці і новим партнерам.

Наша місія полягає в створенні максимально сприятливих умов для того, щоб якісні продукти оригінального італійського виробництва були доступні кожному жителю України.

Про імпорт оливкової олії 

Оливкова олія на території України користується великим попитом. Тільки в 2017 році в нашу країну завезли 1,2 тисячі тонн цієї заправки на загальну суму в 5,6 мільйона доларів. Основними постачальниками цього товару в Україну є три країни, які займаються виробництвом - на першому місці знаходиться Іспанія, на другому - Греція, а на третьому - Італія. Незважаючи на те, що в нашій країні класичним варіантом рослинного масла є масло з соняшнику в усіх його видах, саме оливкова олія цінна тим, що її можна вживати в НЕ переробленому вигляді. При цьому для зарубіжних виробників український покупець залишається цінним, хоч його і доводиться переконувати в користі і необхідності покупки оливкової олії. Імпорт італійських продуктів вважається дорогим, тому наші споживачі не особливо поспішають розщедрюватися на подібні товари, вважаючи їх ціну високою. Однак з огляду на те, продукти з Європи стали більш доступними для жителів України, стан справ на цьому ринку дещо змінилося. Сьогодні придбати якісні продукти з Європи в інтернет магазині або в звичайних супермаркетах досить легко, і при цьому ціни на них не надто сильно відрізняються від цін на місцеві товари. Це вплинуло на те, що оливкова олія з'явилося на кухні практично у будь-якої господині, і кожен зміг гідно оцінити смак і корисні властивості цього продукту. Для того, щоб на ринку залишалися тільки сильні гравці, які пропонують імпорт олії за прийнятними цінами, споживачам необхідно розповідати про те, як правильно вибирати оливкову олію.

Особливості імпорту продуктів харчування 

Для того, щоб закордонні продукти з'явилися на столах у жителів міст Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Херсон, Тернопіль, міст Донецької і Луганської областей, вони повинні виконати чималий шлях.

В першу чергу, імпортер італійських продуктів харчування демонструє їх на європейських виставках, щоб залучити покупців. Далі укладається договір з постачальником продукції, в якому окремо прописується відповідальність за якість товару, його страхування і терміни поставки. Таким чином, виключається неякісний імпорт продуктів. Особливо це стосується імпорту оливкової олії, оскільки вонf повиннf зберігатися в суворо визначених умовах:

 • У темному сухому місці
 • У темній скляній тарі
 • Без доступу повітря і сонячних променів
 • При температурі до +25 градусів

  Компанія «АГРОЛАЙФ Волинь», яка здійснює імпорт продуктів харчування з Італії, строго дотримує цих умов, щоб оливкова олія потрапляло на столи українців в первозданному вигляді.

Продаж продуктів з Європи: як вибирати європейське масло в Україні -

Є кілька способів знайти імпортнe рослиннe олію в нашій країні. В першу чергу, можна пройтися по звичайних магазинах, які пропонують різні за якістю товари цієї категорії. Однак цей спосіб більш тривалий, і до того ж, не завжди можна бути впевненим в якості продукції. Більш вигідним варіантом знайти європейський магазин продуктів буде пошук в інтернеті. На сайті Olivka.com.ua можна відшукати такі категорії італійських товарів, як:

- оливкова олія

- соуси

- бальзаміко

- рослинна олія

- оцти

В якості цих товарів можна не сумніватися, оскільки компанія «АГРОЛАЙФ Волинь» піклуватися про правила зберігання та терміни поставки закордонних продуктів. Таким чином, можна отримати смачні та оригінальні італійські продукти за доступними цінами, оформивши замовлення в інтернет-магазині Оливка.

Документи на дозвіл

 • Solution№4_29.06.2016р_1
 • Solution№4_29.06.2016р_2
 • edr1
 • edr2
 • edr3
 • edr4
 • edr5
 • edr6
 • edr7
 • edrpou1
 • edrpou2
 • pdv
 • subscription1
 • subscription2

Вкажіть Ваші контакти

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form