До 28.01.22 приймаємо замовлення на
імпорт продукції. В Україні - 11.02.22.
УТОЧНІТЬ ДЕТАЛІ У МЕНЕДЖЕРА

Відділ оптових і роздрібних продажів

kyivstar+380 68 255-67-67    mts+380 95 668-00-69

skype info.olivka      gmail info.olivka@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок Ватутіна, 9

Політика відповідальності інтернет магазину Оливка (за текстом «Політика» або «Політика відповідальності») має свої правила і кордони, які описані в даній публікації і знімають зобов'язання з держателя ресурсу за деякі можливі наслідки від його використання.

Згідно з чинним законодавством України, власник онлайн майданчика має право відмовитися про надання угод і гарантій в деяких випадках описаних цією Політикою відповідальності.

Перед тим, як приступити до роботи з даними ресурсом важливо ознайомитися з Політиками конфіденційності та відповідальності, які надає Адміністрація інтернет-магазину. Подальше використання ресурсу говорить про Вашу стовідсоткову злагоду з усіма пунктами Політик. Якщо якийсь із пунктів Вам не зрозумілий або викликає додаткові питання - зв'яжіться з нами по одному з вказаних телефонів в шапці кожної сторінки.

Віртуальний-магазин «Оливка» розташований за адресою https://olivka.com.ua/ і надає своїм відвідувачам імпортні товари з Італії, а саме оливкову та іншу олію, спеції, соуси. У свою чергу він вимагає від користувача деякі особисті дані, які потрібні для коректної роботи і виконання обов'язків магазину. Про них докладно говорить Політика конфіденційності онлайн-ресурсу.

Відповідальність інтернет магазину Оливка закінчується на:

  • Будь-який збиток, який був нанесений від використання інформації, розташованої на сторінках даного ресурсу або там, де було використана пряме посилання на цей портал.
  • На тому, як розуміється покупцем надана нами інформація і те, як він її використовує в своєму житті.
  • Можливі хвороби, до яких призвело використання інформації, розміщеної на сторінках інтернет-магазину і сайтах, де була опублікована посилання на даний ресурс.
  • Керівництво не несе відповідальності за отриманий збиток Вам, Вашим близьким або Вашого персонального комп'ютера через використання даних сайту, збою системи, помилки мережі, повільної передачі даних, будь-якого дефекту, впровадженого вірусу, затримки роботи сайту, які можуть привести до втрати особистих даних, можливості бути працездатним, отримати зниження активності праці, продуктивності, втрати вигоди від використання ресурсу, втрати місця роботи, виключення з будь-якого навчального закладу, зупинення діяльності, затримки в розвитку або виникнення різних залежностей.
  • Ми не можемо нести відповідальність за Ваші рішення і помилки, до яких Ви прийшли, використовуючи інформацію взяту на даному інтернет ресурсі або тому, де розміщувалася посилання на магазин «Оливка».

У свою чергу користувач своїм використанням інтернет-магазину погоджується з усім перерахованими вище і не пред'являє будь-які звинувачення на адресу Адміністрації сайту. Всі зобов'язання за наслідки споживання інформації на ресурсі лягають на плечі того, хто використовує магазин для покупки товарів або отримання будь-якої інформації з його сторінок.

Будь-які тонкі питання і суперечки вирішуються за допомогою норм законодавства України та ніяким іншим чином.

Тримач онлайн платформи зобов'язується забезпечити безпеку особистих даних своїх покупців на скільки це технічно можливо. Більш детально про збір, використання і збереження Персональної інформації можна прочитати на сторінці «Політика конфіденційності».

Вкажіть Ваші контакти

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form