До 28.01.22 приймаємо замовлення на
імпорт продукції. В Україні - 11.02.22.
УТОЧНІТЬ ДЕТАЛІ У МЕНЕДЖЕРА

Відділ оптових і роздрібних продажів

kyivstar+380 68 255-67-67    mts+380 95 668-00-69

skype info.olivka      gmail info.olivka@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок Ватутіна, 9

Мета віртуального маркету Оливка повне дотримання конфіденційності Ваших даних, які передаються нам при оформленні покупки.

Відвідувачі магазину, в свою чергу, зобов'язані бути інформовані в Політиці конфіденційності (за текстом «Політика конфіденційності» або «Політика»).

Політика конфіденційності інтернет магазину Оливка - це ключовий елемент співпраці між власником і відвідувачами майданчика. Тому перед початком роботи Ви повинні прийняти конфіденційність компанії.

Віртуальний Маркет Оливка являє собою майданчик, що знаходиться за адресою https://olivka.com.ua/ та пропонує широкий вибір товарів з Італії відомих середземноморських брендів.

1. Загальні положення

1.1. Дана сторінка інформує Вас про те, як отримуємо, зберігаємо, обробляємо, використовуємо і захищаємо особистість гостей і постійних покупців нашого майданчика.

1.2. Використання ресурсу Оливка - це Ваша згода з Політикою і дозвіл на наведені вище дії з особистою інформацією про Вас.

1.3. «Оливка» не накопичує і не обробляє дані про осіб, яким немає тринадцяти років.

1.4.Щоб користуватися ресурсом в повній мірі Вам необхідно надати нам правдиві дані про себе. В результаті Ви отримаєте персональну сторінку, на якій зможете робити і відслідковувати свої замовлення.

2. Які дані нам потрібні

1.5.До особистих відомостей, які потрібні для співпраці відноситься інформація, що отримується від Вас в момент відправки замовлення. Це ваше ім'я, прізвище, по батькові, мобільний номер для зв'язку, адреса електронної пошти для відправки квитанції і розсилки, адреса доставки і дані про спосіб оплати замовлення.

1.6. Ми використовуємо лише ту інформацію, яка необхідна нам для взаємозв'язку і співпраці. Ми не збираємо інформацію, яка заборонена законодавством, а також забороненими способами.

1.7. Збір, зберігання і обробка Ваших даних потрібні лише для якісного обслуговування клієнтів і відвідувачів нашого ресурсу.

3. Мета, з якою ми збираємо і використовуємо дані

1.8. У момент здійснення замовлення ми запитуємо у Вас деякі дані, які необхідні нам для зв'язку з Вами.

1.9. Мета збору - це надання товарів і послуг, які Ви запросили у нас за допомогою інтернет-магазину.

1.10.Якщо Ви робите замовлення в нашому інтернет-магазині або у Вас виникають питання, ми просимо залишити Персональні дані для подальшого зв'язку з Вами.

1.11. По електронній пошті ми будемо надсилати Вам інформацію про знижки та нові товари. Якщо подібні оповіщення для Вас недоречні - в будь-який час можна відписатися від розсилки електронною поштою.

4. Передача Персональних даних

1.12. Ми зобов'язуємося самостійно не передавати особисті дані користувача третім особам без згоди власника цих даних. Винятком можуть бути такі випадки:

  • Необхідність передачі даних для здійснення оплати та доставки товару.
  • Згідно з вимогами державних установ, запитів правоохоронних органів.

1.13. У разі продажу або злиття активів компанії «Оливка» Особиста інформація користувачів буде включена в дані, які приєднаються до активів оновленої компанії. Вам прийде повідомлення за тридцять днів до впровадження змін.

5. Доступ до даних

1.14. У будь-який момент Ви можете видалити або додати нові Персональні дані зв'язавшись з нами по одному з вказаних телефонів.

1.15. Якщо основні дані про Вас змінили варто внести ці зміни в Вашу анкету, щоб якість нашого обслуговування залишилося на вищому рівні.

6. Зберігання та безпека

1.16. Керівництво компанії «Оливка» вживає всіх можливих заходів для збереження в безпеці особистої інформації про наших клієнтів від втрат, зміни, користування третіми особами. Для цього використовуються сучасні заходи безпеки.

1.17. У будь-якому випадку, Вам слід знати, що не буває 100% методу отримання даних, який обіцяє їх збереження.

1.18.Зі свого боку, ми дотримуємося правил про нерозголошення інформації всередині компанії, які допомагають тримати особисту інформацію про покупців в таємниці.

7. Заключні положення

1.19. У майбутньому можливі коригування в даній Політиці, пов'язані з розширенням функціоналу або сфері надання товарів та послуг. Ми повідомимо Вам про ці доповнення за допомогою електронної розсилки.

1.20. Якщо Вам що-небудь не зрозуміло на цій сторінці - зв'яжіться з нами по одному з телефонів до початку роботи з віртуальним магазинів.

1.21. Використання онлайн-магазину «Оливка» говорить про Вашу згоду з усіма пунктами даної публікації.

Вкажіть Ваші контакти

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form